Venkovní dřevěné terasy

Terasa NATwood XterierPosedět venku s příteli za teplého počasí, je výborný způsob relaxace. Pokud i vy toužíte po těchto chvílích, rozhodně se pusťte do realizace venkovní dřevěné terasy. Nechte se inspirovat radami, které jsme pro vás zhrnuli do článku "Venkovní dřevěné terasy".

Novinkou na českém trhu jsou terasová prkna Xterier, které díky speciální termické a impregnační úpravě, odolají výkyvům počasí a teplot. Jednoduchou a rychlou pokládku zvládnete položit i vlastními silami. Seznamte se blíže s dalšími jedinečnými vlastnostmi venkovní dřevěné terasy a pusťte se do její realizace.

Pokračovat ve čtení

Síla je ve skle

Jednokřídlé posuvné dveře na stěnu, sklo FLOAT čirý, síla skla 10 mm.

Při volbě celoskleněných dveří či dělících příček ze skla je důležité myslet především na tloušťku daného skla. Moderní a zároveň bezpečnou variantou je kalené sklo, které má vyšší odolnost jeho rozbití je takřka nemožné.

Společnost VV SKLO s.r.o., která se zabývá kompletním opracováním skla a je předním českým výrobcem celoskleněných dveří STYLUS z bezpečnostního kaleného skla vám přináší informace o doporučených tloušťkách skla. Přečtěte si článek "Síla je ve skle" a nechte se jím inspirovat, ať již pro realizaci dveří, sprchových koutů či designově zajímavých dělících příček.

Pokračovat ve čtení

Sklo nepatří jen do vitrínky

Dvoukřídlé posuvné celoskleněné dveře STYLUS

Moderní doba si žádá nové a zajímavé věci, a proto se stalo právě sklo hitem posledních let v bytových realizacích. Buďte originální i vy a pořiďte si celoskleněné dveře, které dodají vašemu prostoru na eleganci.

Myslíte si, že jsou celoskleněné dveře nepraktické a jejich rozbití hrozí každý den? V tom případě vás rádi přesvědčíme o opaku. Právě o jejich hlavní roli, funkci a různých možnostech užití je připravený článek "Sklo nepatří jen do vitrínky". Nahlédněte do článku a sami se přesvědčte o jedinečnosti, která se snoubí s bezpečím a praktičností.

Pokračovat ve čtení

I sklo zajistí intimitu

I skleněné dveře zajistí intimitu

Říkáte si, že mít skleněné dveře na toaletě či v koupelně je poněkud zvláštní? Ba naopak. Přečtete si článek "I sklo zajistí intimitu" a nechte se přesvědčit o opaku.

Jedinečné leptané sklo Satinató díky svému matnému vzhledu zajistí dostatek intimity právě i na toaletě. Tento typ materiálu však nepropouští tolik světla jako klasické čiré sklo, ale dokáže prostor pozvednou. Ledové sklo, jak se sklu Satinató, také někdy říká, vytváří elegantní designovou součást vašeho bytu. Při výběru vhodného skla si můžete pohrát i s volbou barevného provedení a zajímavého kování.

Pokračovat ve čtení

Dveře jako šperk

Dveře jako šperk

Dveře jsou podstatnou součástí každého plně funkčního bytu? Ale pokud vlastníte malý či tmavý byt v němž se snažíte ušetřit každý kousíček prostoru, jsou vám dveře pouze na obtíž. My vám však nabízíme originální řešení.

Inspirujte se článkem o celoskleněných dveřích Stylus, které svými originálně opracovanými skly, vytváří jedinečné dělící stěny, fixní příčky. Pokud budete odvážnější a navrhnete si svůj vlastní motiv, jež bude technikou pískování vytvořen na vašich nových dveřích, vzniknou vám jedinečné dveře, které se stanou dominantou místnosti.

Pokračovat ve čtení

Čištění celoskleněných dveří

Čištění celoskleněných dveří

Neradi leštíte okna? A při představě, že vlastníte právě celoskleněné dveře, jste doslova zděšeni. My vám však přinášíme pár rad, jak nejlépe ošetřit právě celoskleněné dveře.

Pokud si zvolíte dveře se sklem leptaným, stačí při čištění sklo jednoduše umývat lehkým krouživým pohybem a povrch skla nechat vyschnou bez zbytečného leštění do sucha. Stejný postup používejte i v případě pískových skel, které však po umytí raději utřete do sucha.

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2

Jakými prostředky můžete čistit sklo s nanotiskem?

Jak čistit skla s nanotiskem

Kontaktní formulář

Pole označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno*
Prosím, vyplňte správně Vaše celé jméno.

Váš email*
Prosím, napište Vaší emailovou adresu.

Telefon
Prosím, napište Vaše telefonní číslo. Pouze v číselném formátu.

Adresa*
Neplatný Vstup

Zpráva*
Prosím, napište Vaší zprávu.

Prosím, opište obě slova oddělená mezerou.
Google recaptcha*
Neplatný Vstup

Interiérové studio Mandelli

interiérové dveře, okna, podlahy, schody...

Vzorková prodejna Pardubice
K Rozvodně 155
530 09 Pardubice

Kontakty

Telefon:
+420 466 531 874
Fax:
+420 466 401 299
E-mail:
poptavky@mandelli.cz
Skype:
mandelli.jana

Otevírací doba

Po-Pá: 9.00-11.30 12.30-17.00
So 9:00-11.30

Studio Mandelli

interiérové dveře, okna, podlahy, schody...

Vzorková prodejna Pardubice
K Rozvodně 155
530 09 Pardubice

Kontakty

Telefon: +420 466 531 874
Fax: +420 466 401 299
E-mail: poptavky@mandelli.cz
Skype: mandelli.jana

Otevírací doba

Po-Pá: 9.00-11.30
12.30-17.00
So 9:00-11:30
Logo celoskleněných a skleněných dveří a stěn VV SKLO
Logo firmy interiérových dveří Prüm
WPC terasy BambooGard
Silvadec WPC terasy
Logo výrobce plastových oken a dveří dveří Aluplast
Nabídka čistících prostředků Bona Interiérového studia Mandelli Pardubice
Top step obklady schodiště
Grafosklo JAP
Logo dřevěných, linoleových, vinylových, masivních podlah tilo
Logo výrobce kvalitních plastových oken Salamander
Nabídka dveřního kování M&T Interiérového studia Mandelli Pardubice
Logo výrobce interiérových dveří Vasco Doors
Tyto webové stránky užívají cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a správnému cílení reklamy. Informace se shromažďují zásadně v anonymní podobě. Použitím našich webových stránek souhlasíte s umístěním těchto cookies na vašem zařízení. Změnu můžete provést v nastavení svého prohlížeče.