• ÚVOD
 • STÍNÍCÍ TECHNIKA
 • Stínící technika

Stínící technika

 • Horozontální žaluzie

  Horizontální žaluzie

  Horizontální žaluzie jsou moderní protisluneční i termo-izolační clony, jež zachycují přímé sluneční světlo a umožňují tím regulaci jeho intenzity. Lamely jsou vyráběny z hliníku ve více než třiceti barevných odstínech. Pro svou nenáročnou obsluhu i údržbu jsou již po léta oblíbeným doplňkem mnoha bytů, rodinných domů, ale i kanceláří či lékařských ordinací.

  V nabídce najdete:

  • Meziskelní žaluzie
  • Interiérové žaluzie
  • Interiérové žaluzie PROFI LINE

  Podrobnosti


  Meziskelní žaluzie

  Meziskelní žaluzie, se montují mezi skla starších typů dřevěných nebo kastlových oken. Vytahování lamel je prováděno pomocí silonové šňůrky, naklápění pak pomocí otočné tyče, která je upevněna na rámu okna.

  Interiérové žaluzie

  Konstrukce této žaluzie je podobná jako u předchozího typu, pouze přibyla brzda, která umožňuje nastavení lamel v libovolné výši bez nutnosti aretace šňůrky okolo plastového kolečka. Tyto žaluzie se montují do okenního rámu zevnitř místnosti, takže k jejich eventuální údržbě není potřeba rozebírat okno. Natáčení lamel se provádí průsvitným táhlem.

  Interiérové žaluzie PROFI LINE

  Žaluzie PROFI LINE nejsou pouze klasickými interiérovými žaluziemi doplněnými o horní krycí profil. Jedná se o špičkový výrobek, který svým vzhledem a funkčností splňuje požadavky na zastínění dnešních moderních plastových a Euro oken. Nabízí veškerý komfort jednoduchého ovládání, snadné instalace a údržby bez nutnosti demontáže. Nastavení žaluzie v jakékoliv poloze je možné díky aretačnímu úchytu řetízku, umístěném ve spodní části okna. Žaluzie svým vzhledem plně odpovídají modernímu pojetí okna. Díky kvalitním komponentům a dokonale ukrytým upevňovacím konstrukcím vytváří okno a žaluzie dokonalý soulad jak vzhledový, tak funkční. Moderní vzhled dodá žaluziím kryt horní lišty - Rondo.

 • Vertikální žaluzie

  Vertikální žaluzie

  Vertikální žaluzie jsou dnes samozřejmostí nových domů a moderních domácností. S vertikálními látkovými žaluziemi můžete v místnosti s mnoha prosklenými plochami jednoduše a rychle vytvořit útulnou atmosféru a zároveň se chránit před slunečními paprsky.
  Pokud se jedná o obývací pokoj, kuchyň, koupelnu či ložnici, výběr barev a vzorků látek je dosti rozsáhlý, aby uspokojil jakékoliv přání. I pro pracovnu, přijímací kancelář, či jinou místnost lze zcela jistě najít vyhovující řešení.

  Ovládání žaluzií je standardně ruční, ale možné i elektrické, kdy motor je řízen buď spínačem, nebo dálkovým ovládaní. Vertikální žaluzie se vyrábí v pravoúhlých tvarech (čtverec, obdélník). Do šikmin jsou možné rovněž horizontální a vertikální oblouky včetně kombinací těchto tvarů. Dodáváme vertikální žaluzie na kvalitních hliníkových profilech V34, které se uchycují buď do stropu, nebo na stěnu za použití konzoly.

  Podrobnosti


 • Japonské stěny v Interiérovém studiu Mandelli v Pardubicích

  Japonské stěny

  Japonské posuvné stěny jsou vhodným způsobem, jak můžeme nejen zastínit okna, ale i elegantně předělit prostor a vytvořit působivý design. Patří mezi velmi atraktivní stínící techniku, která se podobně jako římské rolety stává čím dál oblíbenější zejména v současné době. Doporučujeme je použít všude tam, kde vzniká požadavek o zastínění velké plochy.

  Podrobnosti


 • Síť proti hmyzu

  Sítě proti hmyzu

  Proti-hmyzová síť je nejúčinnější ochrana proti všem druhům hmyzu. Díky široké nabídce barev a typů lze vybrat ideální síť pro každé okno či dveře.

  Sítě se skládají z hliníkové konstrukce a síťoviny ze skelných vláken, potažených PVC, zajištěné v profilu gumou. Síťovina je dokonale průhledná.
  Hliníkové válcované profily dodáváme v bílé, hnědé nebo imitaci dřeva (dle vzorníku). Zajišťovací gumu lze pořídit v několika odstínech.

  Podrobnosti


  Dodáváme tyto druhý sítí proti hmyzu

  • okenní sítě v upínacím rámu - pevné
  • okenní a dveřní sítě - rolovací
  • dveřní sítě - závěsné
  • dveřní sítě - posuvné
  • dveřní sítě s bočním výsunem - plisé

  Sítě proti hmyzu se instalují na i do ostění. Pro obě varianty existuje několik způsobů uchycení. Všechny typy sítí se vyrábí na míru, podle přání zákazníka, takže zaručují dokonalé těsnění rámu na okně či dveřích a tudíž spolehlivě zabrání vniknutí hmyzu do místnosti.

  Rolovací sítě PERFECT

  Jedná se o síť proti hmyzu s pružinovým mechanismem, nebo v kombinaci s nekonečným řetízkem.

  • Perfect 160 - horizontální box, zajištění ve vodící liště, vhodná pro všechny typy oken.
  • Perfect 120 - vertikální box, stahování do boku, zajištění magnetem v boční liště. Vhodná pro balkónové dveře.

  Síť proti hmyzu Síť proti hmyzu

 • Roletový systém

  Roletové systémy

  Venkovní hliníkové rolety se díky svému účelu hodí do rodinných domků, bytů, ale i do kanceláří nebo prostor určených k podnikatelské činnosti. Slouží nejenom k tepelné izolaci jak v zimních tak letních měsících, ale i k ochraně majetku díky pevné konstrukci. Vzhledem k široké škále je možné navrhnout ideální barevné provedení zvyšující atraktivitu budovy.

  Hliníkové profily jsou vyráběné z kvalitních materiálů na automatických strojích a vyplňovány polyuretanovou pěknou, čímž je zaručena trvanlivost. Těm z Vás, kteří upřednostňují ochranu proti násilnému vniknutí, doporučujeme extrudované lamely kombinovat s dalšími osvědčenými zabezpečenými prvky, jako např. zajištění na klíč, zástrče a automatická jištění.
  Používané barvy jsou odolné proti otěru a nepodléhají působení vlivů znečištěného prostředí. I po letech zůstanou barvy stejně výrazné. Imitace dřeva jsou velmi přirozené, vodící lišty a boxy jsou renolitovány v odstínech zlatý dub, ořech a mahagon.
  Ovládacích systémů je několik druhů, od ručního ovládání lankem, páskem nebo pružinou až po elektromotory řízené spínači nebo dálkovým ovládáním.
  Ovládání rolet pomocí spínačů nebo dálkového ovládání bude hračkou i pro Vaše děti. Stačí jen zmáčknout tlačítko a rolety se tiše nastaví do polohy, kterou si budete přát. Ovšem nemusíte s roletami manipulovat vůbec. Řídící automatické systémy Vám umožní naprogramovat v týdenním cyklu pohyb rolet podle Vašich představ.

  Podrobnosti


  Rolety se vyrábějí ve třech typech boxů

  KLASICKÉ

  Roletový systém

  určeny pro montáž do již ukončených staveb domů a bytů

  OMÍTATELNÉ

  Roletový systém

  určené k zaomítání nebo zakrytí obkladem či klinkrovým zdivem

  HELUZ a RONO

  Roletový systém

  vhodné pro montáž do překladů

 • Interiérové roletky

  Interiérové roletky

  Textilní interiérové roletky díky svému estetickému vzhledu dotvářejí design interiéru. Vzhledem k pestré nabídce látek a typů lze dosáhnout takřka dokonalého sladění interiéru.

  Jedná se o interiérové roletky s bočním řetízkovým mechanismem, kde původní dřevěný samotoč nahrazuje hliníková trubka, na níž je připevněna látka. Je charakteristická vysoce estetickým vzhledem a jednoduchostí montáže i ovládání. Jednoduchý a spolehlivý řetízkový mechanismus umožňuje snadnou manipulaci a regulaci zastínění. Manipulace s roletkou se provádí pomocí tažného řetízku, podobně jako u žaluzií PROFILINE. Zastavení rolety v kterékoliv poloze zajišťuje aretační úchyt řetízku. Roletu nedoporučujeme ovládat tahem za spodní lištu plátna, dochází tak k častému poškození ovládacího mechanismu.

  Podrobnosti


  Systém PLUS

  Předokenní roleta, která se stejně jako původní pružinové rolety uchycuje na zeď nebo na strop před okno, či jiný zakrývaný otvor.

  • příjemný estetický vzhled 6 barev komponentů
  • možnost individuální skladby barev dle přání zákazníka
  • rychlý a jednoduchý způsob ovládání
  • velké plošné zastínění - do šířky 2 m
  • možnost zvýraznění díky ozdobnému volánu v různých tvarech
  • široké využití - ideální do bytů, kanceláří výkladních skříní apod.
  • garantujeme nezávadnost a barevnou stálost použitých látek

  Systém PRESTIGE

  Tato roleta se montuje přímo do okenního křídla, takže s ním lze manipulovat bez obav, že by došlo k poškození rolety.

  • nosné komponenty jsou vyrobeny z hliníku a plastu v sedmi barevných odstínech, čímž vzniká široká škála možností barevných kombinací
  • velký výběr látek - např. typ BLACK-OUT umožňuje 100% zatemnění místnosti
  • díky aretaci lze spodní okraj roletky nastavit v libovolné výši

  Systém CLASSIC

  S pružinovým mechanismem je možno použít pro většinu střešních oken od různých výrobců. Výhodou je stálý tah látky, rovnoměrné tlumení slunečních paprsků a nezanedbatelný je rovněž odraz tepla z místnosti ven.

  • jednoduché ovládání
  • díky napínací pružině nedochází k prověšení látky
  • možnost umístění na téměř každé střešní okno
  • široký výběr kvalitních látek

  Systém CLASSIC II

  Roletka s brzdou. Špičkový produkt stínicí techniky, který svými atributy splňuje nároky moderního bydlení. Tento výrobek v sobě slučuje tradiční výhody klasické roletky, ke kterým přidává nadstandardní uživatelský komfort. Konstrukce roletky s brzdou umožňuje pomalý a plynulý pohyb směrem vzhůru a její pozvolné zastavení.

  Systém VISION

  Zatím poslední typ ve vývojové řadě roletek. Pružinový mechanismus je ukryt pod celistvým hliníkovým krytem, který spolu s vodícími lištami zabraňuje průniku světla kolem látky. Díky aretačním zarážkám ve vodících lištách je možno nastavit roletku do jakékoliv polohy. Systém VISION je určen hlavně do střešních oken, ale uplatnění nalezne rovněž v oknech vertikálních, kde je požadováno absolutní zatemnění. Sortiment textilií je shodný s předešlými typy roletek, hliníkové a plastové komponenty dodáváme v barvě bílé a stříbrné. Pro svůj moderní design, široký výběr látek a snadné ovládání získávají interiérové roletky VISION stále větší oblibu při ochraně proti slunečním paprskům.

 • Interiérové roletky den/noc

  Interiérové roletky den/noc

  Textilní interiérové roletky díky svému estetickému vzhledu dotvářejí design interiéru. Vzhledem k pestré nabídce látek a typů lze dosáhnout takřka dokonalého sladění interiéru.
  Interiérové roletky typu Den / Noc jsou oblíbenou novinkou v našem sortimentu. Díky široké škále barev a možnosti připevnění do stropu i do okna, je možné je dosadit do jakéhokoliv interiéru. Ovládání roletky se provádí pomocí řetízku.

  • Pozice Den: Roletka chrání před slunečním světlem, láme sluneční paprsky a zároveň částečně ochraňuje před nežádoucími pohledy do místností.
  • Pozice Noc: Roletka je plně neprůhledná, zabraňuje průniku světla i pohledů.
  • Roletku lze i kompletně srolovat pokud je potřeba. Ovládání roletky se provádí pomocí řetízku.

  Podrobnosti


Poptávkový formulář

Kompletní poptávku Vám vypracujeme zcela zdarma. Zohledníme veškeré akční slevy vztahujicí se na Vámi poptávaný sortiment. Po úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na Vámi zadaný email kopie odeslaného formuláře. Pole označené * je nutné vyplnit.
Celé jméno*
Prosím, vyplňte správně celé jméno.

E-mail*
Neplatný Vstup

Telefon
Prosím, napište telefonní číslo. Pouze v číselném formátu.

Adresa*
Prosím, vyplňte správně Vaši adresu. Text může obsahovat pouze znaky s diakritikou a čísla.

Prosím, specifikujte co nejpřesněji Vaši poptávku včetně rozměrů a počtu oken či dveří, které si přejete zakrýt stínícími prostředky. Děkujeme.
Zpráva*
Prosím, vyplňte správně text zprávy.

Prosím, opište obě slova oddělená mezerou.
Google recaptcha*
Neplatný Vstup

Interiérové studio Mandelli

interiérové dveře, okna, podlahy, schody...

Vzorková prodejna Pardubice
K Rozvodně 155
530 09 Pardubice

Kontakty

Telefon:
+420 466 531 874
Fax:
+420 466 401 299
E-mail:
poptavky@mandelli.cz
Skype:
mandelli.jana

Otevírací doba

Po-Pá: 9.00-11.30 12.30-17.00
So 9:00-11.30

Studio Mandelli

interiérové dveře, okna, podlahy, schody...

Vzorková prodejna Pardubice
K Rozvodně 155
530 09 Pardubice

Kontakty

Telefon: +420 466 531 874
Fax: +420 466 401 299
E-mail: poptavky@mandelli.cz
Skype: mandelli.jana

Otevírací doba

Po-Pá: 9.00-11.30
12.30-17.00
So 9:00-11:30
Logo celoskleněných a skleněných dveří a stěn VV SKLO
Logo firmy interiérových dveří Prüm
WPC terasy BambooGard
Silvadec WPC terasy
Logo výrobce plastových oken a dveří dveří Aluplast
Nabídka čistících prostředků Bona Interiérového studia Mandelli Pardubice
Top step obklady schodiště
Grafosklo JAP
Logo dřevěných, linoleových, vinylových, masivních podlah tilo
Logo výrobce kvalitních plastových oken Salamander
Nabídka dveřního kování M&T Interiérového studia Mandelli Pardubice
Logo výrobce interiérových dveří Vasco Doors
Tyto webové stránky užívají cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a správnému cílení reklamy. Informace se shromažďují zásadně v anonymní podobě. Použitím našich webových stránek souhlasíte s umístěním těchto cookies na vašem zařízení. Změnu můžete provést v nastavení svého prohlížeče.