tilo

vinylové plovoucí podlahy řady Design

Vyberte si z nabídky řady vinylových plovoucích podlah tilo DESIGN a jejich variant.
tilo Eleganto

ELEGANTO

tilo, řada vinylových plovoucích podlah DESIGN

Obzvláště elegantní podlaha tilo Eleganto se honosí pohodlností, možností podlahového vytápění a nejvyšší úrovní robustnosti. Kolekce Eleganto, v designovém rozměru dlaždice, přinese dotek elegance do každé místnosti. Produktový rozsah zahrnuje design kamene i kovu.

12 variant

tilo Elito

ELITO

tilo, řada vinylových plovoucích podlah DESIGN

Elita vinylových podlahy jen od tila: "opravdová žijící dimenze dřeva" s vlastím tilo povrchem Alpin a duplikací základních obrazců umožňuje dosažení autenticky vypadajících přírodních instalačních vzorů, lišících se od všech jiných. Tilo barevná paleta je volbou pro bestselery, kartáčovaný povrch a zkosené okraje na všech čtyřech stranách zdůrazňuje neobyčejný zjev vinylové plovoucí podlahy tilo Elito.

6 variant

tilo Favorito

FAVORITO

tilo, řada vinylových plovoucích podlah DESIGN

Světlý či tmavý, klidný, chvějivý či rustikální: naše bestselerová vinylová sbírka zachycuje krásu dřeva ve vší jeho rozmanitosti. Imitace dřev jako je javor, dub, kaštan a ořech zahrnují autenticky krásné suky a letokruhy. To vše je obzvláště zvýšeno kartáčovým povrchem. Extrémně trvanlivou dělá Vaši podlahu 0,3 mm silná nášlapná vrstva.

12 variant

tilo Grando

GRANDO

tilo, řada vinylových plovoucích podlah DESIGN

Dlouhé prkno vytváří dojem prostoru a svobody – a u tila toto není rezervováno jen pro podlahy s parketovou podlahou: dvanáct vybraných dekorů, od světlého po tmavý jsou dostupné také v tomto zvláštním formátu vinylu.
Kartáčovaný povrch podchycuje neobvyklý vzhled, faseta na všech čtyřech stranách zdůrazňuje každé prkno a propůjčuje podlaze přirozenější vzhled. Ten je stěží rozlišitelný od skutečného prkna vyrobeného ze dřeva.

12 variant

tilo Novo

NOVO

tilo, řada vinylových plovoucích podlah DESIGN

Vybrané designy dřeva se setkají s aktuálními trendy – zda to má být starobylý vzhled či diskrétní pastelové odstíny. Kartáčovaný povrch zdůrazňuje vlákno a experimentování s instalačními vzory otvírá zvětšující se množství možností.

12 variant

tilo Robusto

ROBUSTO

tilo, řada vinylových plovoucích podlah DESIGN

Zda je použita v obytné ploše s těžkým provozem, v kanceláři či v hotelovém pokoji? Nevadí! Díky posílené nášlapné vrstvě, je oblast použití vinylové podlahy tilo Robusto téměř neomezená. Strukturovaný, srovnaný povrch a reliéfní konec, který odpovídá vláknu, propůjčuje dokonce zřetelný hmatový pocit. Nejen, že vypadá jako skutečné dřevo, také je cítit jako skutečné dřevo!
Dodatečná faseta v stejné barvě na všech čtyřech stranách zdůrazňuje tvar prkna a dělá pohled na povrch podlahy ještě více autentičtejší.

12 variant

Katalog tilo DESIGN

Katalog tilo DESIGN

Podívejte se do kompletního katalogu tilo DESIGN. Najdete v něm kompletní sortiment výrobků tilo DESIGN, včetně jejich podrobných specifikací.

katalog tilo DESIGN

Poptávkový formulář

Kompletní poptávku Vám vypracujeme zcela zdarma. Zohledníme veškeré akční slevy vztahujicí se na Vámi poptávaný sortiment. Po úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na Vámi zadaný email kopie odeslaného formuláře.
Pole označené * je nutné vyplnit.

Prosím, vyplňte správně celé jméno.
Neplatný Vstup
Prosím, napište Vaše telefonní číslo. Pouze v číselném formátu.
Prosím, vyplňte správně Vaši adresu. Text může obsahovat pouze znaky s diakritikou a čísla.

Prosím, specifikujte co nejpřesněji Vaši poptávku včetně rozměrů stavební plochy. Děkujeme.

Neplatný Vstup
Prosím, vyplňte správně text zprávy.
Neplatný vstup
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright © 2019 Interiérové studio Mandelli Pardubice. Všechna práva vyhrazena.

Hiwa webové stránky