I sklo zajistí intimitu

Sprchový kout VV SKLO

Říkáte si, že mít skleněné dveře na toaletě či v koupelně je poněkud zvláštní? Ba naopak. Přečtete si článek "I sklo zajistí intimitu" a nechte se přesvědčit o opaku. Jedinečné leptané sklo Satinató díky svému matnému vzhledu zajistí dostatek intimity právě i na toaletě. Tento typ materiálu však nepropouští tolik světla jako klasické čiré sklo, ale dokáže prostor pozvednou. Ledové sklo, jak se sklu Satinató, také někdy říká, vytváří elegantní designovou součást vašeho bytu. Při výběru vhodného skla si můžete pohrát i s volbou barevného provedení a zajímavého kování.

Ladíte Váš interiér s ohledem na dnešní moderní trendy, v nichž jsou jasným zástupcem prvky ze skla? Pokud Váš domov již zdobí celoskleněné dveře anebo je umístit teprve plánujete, s jejich užitím nemusíte váhat ani u vstupů do koupelen a toalet. S celoskleněnými dveřmi ze skla Satináto si cestu k uchování soukromí určitě neuzavřete.

Leptané sklo Satináto je díky svému matnému vzhledu, který nápadně připomíná zmrzlou vodní hladinu, označováno jako sklo ledové. V interiérech je oblíbeno zejména proto, že zaručuje pouze průsvitnost, nikoliv průhlednost a navíc tvoří elegantní designovou součást.

„Za celoskleněnými dveřmi v provedení skla Satináto uvidíme pouze rozostřené obrysy, z kterých nebudou patrny jakékoliv ostřejší tvary a už vůbec ne siluety. Nemusíme mít tedy strach, že bychom nežádoucím způsobem narušovali vlastní soukromí. Tento typ skla se běžně užívá i u dveří v sociálních zázemích kanceláří, kde je frekvence pohybu ještě o dost vyšší než v domácnostech,“ informuje paní Jana Vitešníková, ředitelka společnosti VV SKLO s.r.o., českého výrobce celoskleněných dveří STYLUS® a celoskleněných příček do interiérů.

Satinované sklo sice nepropouští tolik světla jako klasické čiré, ale dokáže prostor esteticky pozvednout a díky menší propustnosti světla také pocitově ztajemnit. Pohrát si můžete i s volbou barevného provedení a s dekoracemi, jichž lze dosáhnout pískováním či gravírováním.

Kontaktní formulář

Pole označené * je nutné vyplnit.

Prosím, vyplňte správně Vaše celé jméno.
Prosím, napište Vaší emailovou adresu.
Prosím, napište Vaše telefonní číslo. Pouze v číselném formátu.
Neplatný Vstup
Prosím, napište Vaší zprávu.

Ochrana proti spamu

Neplatný vstup

POTŘEBUJETE PORADIT?


Technický specialista

poradenství, konzultace ke specifikaci stavební připravenosti, výběru materiálů, montáže, zaměření
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poptávky a kalkulace

poptávky, kalkulace, nabídky, objednávky, expedice, ekonomicý úsek
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

KONTAKT


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Hiwa webové stránky