Skip to main content

Venkovní dřevěné terasy

Posedět venku s přáteli za teplého počasí, je výborný způsob relaxace. Pokud i vy toužíte po těchto chvílích, rozhodně se pusťte do realizace venkovní dřevěné terasy. Nechte se inspirovat radami, které jsme pro vás zhrnuli do článku "Venkovní dřevěné terasy". Novinkou na českém trhu jsou terasová prkna Xterier, které díky speciální termické a impregnační úpravě, odolají výkyvům počasí a teplot. Jednoduchou a rychlou pokládku zvládnete položit i vlastními silami. Seznamte se blíže s dalšími jedinečnými vlastnostmi venkovní dřevěné terasy a pusťte se do její realizace.

Číst dál …Venkovní dřevěné terasy

Síla je ve skle

Při volbě celoskleněných dveří či dělících příček ze skla je důležité myslet především na tloušťku daného skla. Moderní a zároveň bezpečnou variantou je kalené sklo, které má vyšší odolnost jeho rozbití je takřka nemožné. Společnost VV SKLO s.r.o., která se zabývá kompletním opracováním skla a je předním českým výrobcem celoskleněných dveří STYLUS z bezpečnostního kaleného skla vám přináší informace o doporučených tloušťkách skla. Přečtěte si článek "Síla je ve skle" a nechte se jím inspirovat, ať již pro realizaci dveří, sprchových koutů či designově zajímavých dělících příček.

Číst dál …Síla je ve skle

Sklo nepatří jen do vitrínky

Moderní doba si žádá nové a zajímavé věci, a proto se stalo právě sklo hitem posledních let v bytových realizacích. Buďte originální i vy a pořiďte si celoskleněné dveře, které dodají vašemu prostoru na eleganci. Myslíte si, že jsou celoskleněné dveře nepraktické a jejich rozbití hrozí každý den? V tom případě vás rádi přesvědčíme o opaku. Právě o jejich hlavní roli, funkci a různých možnostech užití je připravený článek "Sklo nepatří jen do vitrínky". Nahlédněte do článku a sami se přesvědčte o jedinečnosti, která se snoubí s bezpečím a praktičností.

Číst dál …Sklo nepatří jen do vitrínky

I sklo zajistí intimitu

Říkáte si, že mít skleněné dveře na toaletě či v koupelně je poněkud zvláštní? Ba naopak. Přečtete si článek "I sklo zajistí intimitu" a nechte se přesvědčit o opaku. Jedinečné leptané sklo Satinató díky svému matnému vzhledu zajistí dostatek intimity právě i na toaletě. Tento typ materiálu však nepropouští tolik světla jako klasické čiré sklo, ale dokáže prostor pozvednou. Ledové sklo, jak se sklu Satinató, také někdy říká, vytváří elegantní designovou součást vašeho bytu. Při výběru vhodného skla si můžete pohrát i s volbou barevného provedení a zajímavého kování.

Číst dál …I sklo zajistí intimitu

Dveře jako šperk

Dveře jsou podstatnou součástí každého plně funkčního bytu? Ale pokud vlastníte malý či tmavý byt v němž se snažíte ušetřit každý kousíček prostoru, jsou vám dveře pouze na obtíž. My vám však nabízíme originální řešení. Inspirujte se článkem o celoskleněných dveřích Stylus, které svými originálně opracovanými skly, vytváří jedinečné dělící stěny, fixní příčky. Pokud budete odvážnější a navrhnete si svůj vlastní motiv, jež bude technikou pískování vytvořen na vašich nových dveřích, vzniknou vám jedinečné dveře, které se stanou dominantou místnosti.

Číst dál …Dveře jako šperk

Kontaktní formulář

Pole označené * je nutné vyplnit.

Prosím, vyplňte správně Vaše celé jméno.
Prosím, napište Vaší emailovou adresu.
Prosím, napište Vaše telefonní číslo. Pouze v číselném formátu.
Neplatný Vstup
Prosím, napište Vaší zprávu.

Ochrana proti spamu

Neplatný vstup

POTŘEBUJETE PORADIT?


Technický specialista

poradenství, konzultace ke specifikaci stavební připravenosti, výběru materiálů, montáže, zaměření
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poptávky a kalkulace

poptávky, kalkulace, nabídky, objednávky, expedice, ekonomicý úsek
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.