Skip to main content
logo tilo

schodiště tilo

to je design a funkčnost nejvyšší úrovně

Tilo vyrábí schodiště ve všech typech a dekorech podlahových dílců. Tím ideálně spojíte schodiště i podlahu v jeden celek.

Schodiste tilo Dub Alpin
Podlaha tilo Puristico Trend Podlaha tilo Puristico Trend

Rovná schodiště

Úžasně přímé

Rovné schodiště je archetypem všech schodišť: je přímočaré a obzvláště vhodné pro použití ve velkých prostorách. tilo krytiny z materiálu podle vašeho výběru promění vaše rovné schodiště v opravdový unikát.

Podlaha tilo Puristico Trend Podlaha tilo Puristico Trend

Točitá schodiště

Harmonie na všech stranách

Točitá schodiště jsou jednou z nejoblíbenějších forem schodišť, a to z dobrého důvodu: šetří místo a nabízejí nespočet designových možností. Všechny vaše oblíbené tilo podlahy lze nyní použít na pokrytí schodů - vytvářejí tak pocit všestranné harmonie.

Podlaha tilo Puristico Trend Podlaha tilo Puristico Trend

Schody ve tvaru písmene
L a U

Krása má různé tvary a velikosti.

Rovné schodiště je archetypem všech schodišť: je přímočaré a obzvláště vhodné pro použití ve velkých prostorách. tilo krytiny z materiálu podle vašeho výběru promění vaše rovné schodiště v opravdový unikát.

Okrajové profily schodiště

základ pro individuální řešení schodiště

Okrajové profily schodiště (SKP), jsou dostupné ve dvou provedeních (1x či 2x lomené) a jsou základní částí každého návrhu schodiště. Přední okraj schodiště je pokrytý okrajovým profilem schodiště. Pro zbývající plochu schodu a podstupnici schodiště prostě použijeme palubky podlahy vyrobené ze stejného materiálu a ve stejném designu. Díky v praxi vyzkoušenému systému spojení je bezproblémově možné instalovat přiléhající podlahu.

Kompaktní schodiště

S "Kompaktními schody" tilo vyvinulo nový produkt, který výrazně usnadňuje plánování, kalkulaci nákladů a instalaci. Tyto prefabrikované schodišťové prvky lze objednat "po jednotlivých stupních" a lze je použít pro rovné nebo točité schody. Při montáži je stačí pouze oříznout na požadovaný rozměr. Lze je lepit přímo na všechny stávající, dokonce i na krytinu, jako je dřevo, kámen a keramika. tilo kompaktní schodišťové stupně jsou ideální pro všechny tilo podlahy (kromě XXL dlaždic se spárami 4U).

Schodišťové stupně

stupně pro novostavbu i rekonstrukci

Schody v novostavbách jsou obvykle navrženy pro montážní výšku krytí 38 mm až 40 mm. Schody pro novostavby to zohledňují použitím vhodné montážní desky. Díky tomuto chytrému systému je zakrývání schodů v novostavbách hračkou.
tilo kompaktní schody jsou ideální pro renovační projekty a jsou k dispozici v příslušných tloušťkách podlah. Lze je lepit na všechny stávající rovné krytiny, jako je dřevo, kámen nebo keramika.

Schody s ambientním osvětlením & lišty

Stupnice

Efektní varianty

V závislosti na zvoleném profilu schodové hrany (SKP) mohou být vyrobeny buď z příslušné podlahové desky, nebo z desky s povrchovou úpravou v bílé barvě RAL9016. To má významný vliv na vzhled schodů.

Schody s

ambientním osvětlením

Schody s ambientním osvětlením obzvláště krásně vyzdvihují každý schod. U 2 x krytých variant SKP i TSK je k dispozici dodatečná drážka, která umožňuje instalaci ambientního osvětlení (SKP2 LED a TSK2 LED).

Lišty

důležitý detail

U bočních otevřených schodišť jsou nutné lišty, které dotvářejí celkový vzhled. K zakončení schodišťového stupně a stupnice na jedné straně postačí jedna lišta. Pro naše korkové podlahy doporučujeme zvolit boční úpravu v dubovém odstínu.

"Schody tvoří dominantu Vašeho prostoru. Tvarem, ale i vzhledem a kvalitním zpracováním. Proto tilo nabízí i kompletní systém shodišť, aby svým nadprůměrným designem a kvalitou propojil Vaši podlahu se schody a rozšířil tak prostor Vašeho domova."

Jana Štěpánová

CHCETE STAVĚT S NÁMI?

Není nic jednoduššího než nás oslovit!
Třeba pomocí formuláře níže.
Také můžete zavolat +420 775 668 462 nebo se zastavit přímo u nás ve vzorkové prodejně.

Těšíme se na Vás!

Kontaktní formulář

Pole označené * je nutné vyplnit.

Prosím, vyplňte správně Vaše celé jméno.
Prosím, napište Vaší emailovou adresu.
Prosím, napište Vaše telefonní číslo. Pouze v číselném formátu.
Neplatný Vstup
Prosím, napište Vaší zprávu.

Ochrana proti spamu

Neplatný vstup

POTŘEBUJETE PORADIT?


Technický specialista

poradenství, konzultace ke specifikaci stavební připravenosti, výběru materiálů, montáže, zaměření
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poptávky a kalkulace

poptávky, kalkulace, nabídky, objednávky, expedice, ekonomicý úsek
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.